Trikonoš aneb triko z hor

trikonos.cz jsme založili z čisté lásky k horám protože v bráně do krkonoš bydlíme. Jsme lokální a rádi předáme kvalitu našim krajanům. Převážná část motivů a grafiky je z vlastní produkce. Konkurence je nadále mezi tričkama obrovská, proto chceme vynikat originalitou i třeba také dopravou zdarma, kterou nadále dotujem.

Je pro nás výzvou vytvářet stále nová trička s potiskem tak, aby byla aktuální, pozitivní a především kvalitně zpracovaná.
Naším cílem je vytvořit na českém trhu efektivní e-shop s kvalitním obsahem a zároveň s velkou nabídkou triček pro každodenní nošení nebo pro významné události.

Na začátku našeho vzniku jsme měli v nabídce dámská trička a pánská trička. Následně jsme se zaměřili na potisk dětských triček. Konec listopadu 2011 jsme měli v nabídce přes 200 triček. Snažíme se udržovat skladové zásoby tak, aby byla dodávka co nejrychlejší.

Koncem roku 2014 jsme měli v nabídce již 300 aktuálních potisků na triko. Některé staré motivy byly nahrazeny novými abychom byly stále aktuální.

 

Vlastní výroba - modernizace strojů

Důležitým rokem byl rok 2018, kdy jsem modernizovali vyrobu a dokážeme obsloužit více zákazníků s lepší dodací lhůtou.  Na začátku roku 2019 jsme přišli s nápadem trikonoše a půstitli jsme se do příprav. V nabídce je více jak 500 motivů. Troufáme si říci, pro všechny generace a každým týdenm přinášíme nová trička a staré stahujeme.

Vlastní trička s potiskem

Nedílnou součástí našich služeb je zakázková výroba = trička s vlastním potiskem. Dokážeme realizovat Vaše přání dle předem zaslané poptávky. Pošlete nám poptávku na trička s vlastním potiskem.


Individální přístup - vytvoříme vám klidně i mikinu, či firemní textil.
Současně jsou k dispozici i dámská tílka. Napište o jaký motiv máte zájem, vždy se nějak domluvíme.)


Chybí Vám tu něco? Máte-li jakékoliv připomínky, návrh, dotazy, stížnosti - budeme rádi za další zpětnou vazbu.
jsem@trikonos.cz